Studio AŻ - Suknie ślubne

Studio AŻ zaprasza panny młode na przymiarkę.

46AB_007.jpg

1. Studio AŻ zaprasza panny młode na przymiarkę.


Szukasz pięknej, wymarzonej kreacji na ten wielki dzień, jednak nie chcesz wydawać na nią majątku? Nie masz czasu na szukanie jej wśród setek ogłoszeń? Potrzebujesz sukni od razu, bez czekania wielu miesięcy na jej uszycie? Studio AŻ jest rozwiązaniem idealnym dla Ciebie! To jedyny tego rodzaju salon sukien ślubnych w Gdyni i jeden z nielicznych w Trójmieście. Tylko tutaj znajdziesz kreację dla siebie szybko i w bardzo korzystnej cenie – już od 800 zł! Oferujemy bardzo duży wybór wśród używanych sukni ślubnych, które dopasowujemy gratis do naszych Klientek, wykonujemy również inne przeróbki sukni – według życzeń Panien Młodych (zobacz przykłady). Posiadamy także suknie w dużych rozmiarach (46, 44, 48, 50, 52). Zapraszam do odwiedzenia salonu, gdzie w miłej atmosferze przymierzysz różne suknie, bez żadnej presji – nie musisz od razu decydować o zakupie.

Studio AŻ prowadzi również sprzedaż wysyłkową – spodobała Ci się jakaś suknia, ale mieszkasz za daleko, żeby przyjechać na przymiarkę? Skontaktuj się z nami, na suknie zakupione w formie wysyłki oferujemy duże rabaty.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego, gdzie można zakupić m.in. koronki i aplikacje ślubne, a także zamówić welony koronkowe.

Komentarze

  • Nie ma jeszcze komentarzy
The comment form is closed for this current news.Gdynia Orłowo
ul. Sędziowska 30
przejdź do dużej mapy