Studio AŻ - Suknie ślubne

Studio AŻ – używane Suknie Ślubne

    Jeśli szukasz pięknej, wymarzonej kreacji na ten wielki dzień, jednak nie chcesz wydawać na nią majątku...
    Jeśli nie masz czasu i cierpliwości na szukanie sukni ślubnej wśród setek ogłoszeń...
    Jeśli pilnie potrzebujesz sukni ślubnej, bez czekania wielu miesięcy na jej uszycie...

 

Nasz salon ślubny jest rozwiązaniem idealnym dla Ciebie! Naszym Klientkom oferujemy szeroki wybór sukni ślubnych używanych. Obecnie posiadamy około 400 egzemplarzy. W katalogu naszej strony internetowej jest zamieszczona tylko część z nich. Aby zapoznać się z pełną ofertą zapraszamy do kontaktu z nami.

 

Zapewniamy, że każda zakupiona używana suknia ślubna jest przygotowana przez nas do odbioru w najdrobniejszym szczególe, dzięki czemu wygląda jak nowa.

 

W branży używanych sukien ślubnych mamy już 10 lat doświadczenia. Wiele umiemy i wciąż doskonalimy nasze umiejętności. Potrafimy dostosować nasze suknie do indywidualnych wymagań klientek – lubimy i podejmujemy wyzwania. Zmiana rozmiaru sukni, zmiana fasonu, wymiana materiału, doszycie koronek, aplikacji czy innych ozdób, nie stanowi dla nas żadnego problemu. Posiadamy profesjonalny sprzęt krawiecki oraz wykorzystujemy zdobytą wiedzę i doświadczenie, aby nasze klientki były zadowolone z naszych usług. Przygotowane do odbioru suknie nie mają żadnych uszkodzeń, są indywidualnie dopasowane, profesjonalnie wyczyszczone  i wyprasowane - dla nas liczy się wyłącznie Wasze zadowolenie.

W odróżnieniu od komisu sukien ślubnych wszystkie oferowane przez nas suknie stanowią wyłącznie własność firmy Studio AŻ, co oznacza, że nie jesteśmy pośrednikiem i nie pobieramy prowizji od sprzedaży. Ceny naszych sukien są porównywalne, a nawet lepsze od cen w wypożyczalniach. Zakupione suknie ślubne przechodzą na własność naszych Klientek, co oznacza, że nie pobieramy żadnej kaucji, a nasze klientki nie muszą martwić się, czy sukienka ulegnie uszkodzeniu podczas szalonej weselnej zabawy czy też ekstremalnej sesji fotograficznej.

Podczas przymiarki fachową obsługę zapewnia właścicielka, co także jest gwarancją miłej i niczym nieskrępowanej atmosfery. Serdecznie zapraszamy do naszego salonu w Gdyni Orłowie przyszłe Panny Młode nie tylko z Trójmiasta!

 

Anna Żywicka

 

Gdynia Orłowo
ul. Sędziowska 30
przejdź do dużej mapy